Strona główna

 


Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Kozielcu
jest mgr Agnieszka Senska-Szala

 

 

 

 sztandar   tablica pamiątkowa  

 

 

RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KOZIELCU

BATKA  VIOLETTA- PRZEWODNICZĄCA

KLÓSKA JUSTYNA- ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ

WOJCIECHOWSKA BERNADETTA- SKARBNIK

CERAJEWSKA ANNA

JAKUBEK MONIKA

SYLWIA GÓRNA-PACZKOWSKA

KORTAS MONIKA

FAC ANGELIKA

 

 

 

W roku szkolnym 2014/2015 w naszej szkole uczy się 129 dzieci w klasach 0 do VI i w punkcie przedszkolnym.

 

punkt przedszkolny -  16 dzieci,

klasa 0 - 15 uczniów,

klasa I - 16 uczniów

klasa II -15 - uczniów,

klasa III -15 uczniów,

klasa IV -15 uczniów,

klasa V - 15 uczniów,

klasa VI - 14 uczniów.

 


Punkt przedszkolny - wychowawczyni mgr Agnieszka Poliwodzińska

 

1.Baranowski Tymoteusz Andrzej

2. Całbecka Laura

3.Koczorowska Urszula

4. Gołaś Kajetan Tomasz

5.Mes Maciej

6.Kraźiński Szymon

7.Winnik Maria

8. Przeracka Zuzanna

9. Rucińska Justyna

10. Szulczyński Maciej

11.Thim Letycja Leila

12.Wojewódzki Szymon Kacper

13.Janiewicz Dominik

14.Rafińska Lena

15.Czekaj Witold

16.Fac Milena


Klasa 0 - wychowawczyni mgr Monika Tofil-Wieloszyńska

1.Banasik Marika

2.Całbecki Olivier

3.Chabowski Dominik

4.Czekaj Zofia

5.Depczyński Robert

6.Dobrowolski Sebastian

7.Górski Filip

8.Jakubek Antoni

9.Kortas Oliwia

10.Kotwicki Stanisław

11.Mieloch Jan

12.Tkaczyk Jakub

13.Wieloszyńska Wiktoria

14.Winnik Zofia

15.Włodarski Jakub


Klasa 1 - wychowawczyni mgr Dorota Kwiatkowska

1.Fac Jakub

2.Faleńczyk Grzegorz

3.Faleńczyk Krzysztof

4.Głowacki Kacper

5.Górniak Gracjan

6.Jakubek Martyna

7.Kraska Adam

8.Krześniak Aleksandra

9.Kufel Małgorzata

10.Maćkowski Dominik

11.Matuła Zofia

12.Olszewski Piotr

13.Radosz Nikola

14.Retecki Maksymilian

15.Thim Syriusz 

16.Wojciechowska Maria


Klasa 2 - wychowawczyni mgr Joanna Finc
 

1. Andrzejewski Marcin

2. Całbecka Natalia

3. Goryński Bartłomiej

4. Górecki Antoni

5. Koczorowska Lena

6. Kunda Józef

7. Mazurkiewicz Oliwia

8. Mączyński Franciszek

9. Paczkowska Agata

10. Piesik Przemysław

11. Radłowska Zuzanna

12. Sadło Adam

13. Skrałuła Nikola

14. Sopońska Weronika

15. Włodarska Sylwia

16. Żurawska Oliwia


 Klasa 3 - wychowawczyni mgr Kamila Guryn

1.Cichański Kacper

2.Grześkowiak Marianna

3.Hyjek Mateusz

4.Jakubek Agata

5.Kitowski Adrian

6.Komorowski Fabian

7.Kantorowska Marta

8.Lewandowska Oliwia

9.Malon Hubert

10.Mieloch Julia

11.Odya Norbert

12.Orzechowska Julia

13.Przeracki Szymon

14.Tkacz Jakub

15.Wojciechowski Piotr


Klasa 4 - wychowawczyni mgr Patrycja Boniak

1.Całbecka Monika

2.Chabowska Patrycja

3.Faleńczyk Kacper

4.Głowacki Michał

5.Klóska Paulina

6.Kmiotek Natalia

7.Lebiedew Bartłomiej

8.Majka Rozalia

9.Malon Hubert

10.Paczkowski Jakub

11.Mieloch Jagoda

12.Sopoński Mikołaj

13.Tkaczyk Weronika

14.Włodarska Wiktoria

15.Żurawska Weronika


Klasa 5 - wychowawczyni mgr Beata Trzebuchowska
 

1.Batka Paweł

2.Boczkowska Wiktoria

3.Goryńska Renata

4.Górniak Adam

5.Kaszubowski Filip

6.Krawczyk Jan

7.Kurzawska Wiktoria

8.Maliszewski Daniel

9.Mazurkiewicz Paweł

10.Muszyński Kacper

11.Sadło Łukasz

12.Sudoł Miłosz

13.Szmudanowski Jakub

14.Thim Morfeusz

15.Tkacz Oskar

16.Tomczyk Szymon


klasa 6 - wychowawca mgr Jarosław Różański

1.Chabowska Nikola

2.Cerajewski Mikołaj 

3.Erter Marta

4.Fac Szymon

5.Ficek Dominik

6.Górniak Hubert

7.Krazińska Natalia

8.Lebiedew Julianna

9.Liszkiewicz Zuaznna

10.Majtyka Mateusz

11.Siewkowska Martyna

12.Sobolewski Kamil

13.Sopoński Bartłomiej

14.Śmigiel Mateusz

 

 


sala gimnastyczna

korytarz

sala lekcyjna
Ilość odwiedzin naszej strony: 11029
© 2009-2015 SP Kozielec